štvrtok 19. februára 2015

MARSOC 2009-2010

Doba si žiada veľké činy! A tak i v TF MAXSOC slovo dalo slovo a výsledok intenzívnych mnohohodinových porád bol jasný: "Nastal čas vyjsť z utajenia a zaradiť sa na dobu neurčitú opäť do aktívnej služby!"


Niekoľko týždňov plánovania a príprav, prosieb a sľubov potenciálnym fotografom a fotografkám, dohadovania sa s meteorológmi a samozrejme aj počasím. Výsledok týchto aktivít bol do kúta zahnaný Starky z AK RYS ako fotograf, ktorý sa do základnej zostavy prepracoval z postu druhého náhradníka. Samozrejme až po absolvovaní niekoľkých pohovorov, vyplnení jedného dotazníka záujemcu, jedného psychologického posudku a zdravotnej prehliadky. Je nutné dodať, že cez tu prešiel len tak tak a rovno z photo session sa odobral na operáciu. Našťastie úspešnú, k čomu mu z celého srdca úprimne gratulujeme.

A takto fotí mierne indisponovaný Starky košických MARSOC!Áno, počasie nevyšlo, ako je zjavné z fotografií. Sneh a slnko namiesto blata a dažďa, to sme si skutočne nezaslúžili ani my, ani Starky ako fotograf, ktorému to dalo obzvlášť zabrať. A keďže sme duše citlivé a jemné, zmohlo nás fotenie tak, že si zase raz na nejaký čas od neho dáme pokoj a budeme sa venovať namiesto toho namáhavým a bolestivým tréningom plných kŕčov a nadávania.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára